![](https://press-media.ro/wp-content/uploads/2020/10/Administrația-de-la-Petroșani-încearcă-să-preia-clădirea-Casei-Studențești.jpeg)
![](https://press-media.ro/wp-content/uploads/2020/10/Administrația-de-la-Petroșani-încearcă-să-preia-clădirea-Casei-Studențești.jpeg)
Related Articles
Fonduri europene pentru clădirile UPET de la Câmpu lui Neag
Posted on Author office
Share on: WhatsApp
Clopoțelul a sunat pe Bulevardul Mihai Viteazul din Vulcan
Posted on Author office
Clopoțelul a sunat pe Bulevardul Mihai Viteazul din Vulcan. Sute de elevi din municipiul Vulcan însoțiți de părinți sau bunici s-au întâlnit cu cadrele didactice care le vor călăuzii pașii în anul școlar 2018-2019. La Vulcan, clopoțelul a sunat pe Bulevardul Mihai Viteazul din localitate. “Rolul cel mai important al administrației publice locale în activitatea […]
Parteneriatele, cheia succesului la Universitatea din Petroșani
Posted on Author office
Share on: WhatsApp