![](https://press-media.ro/wp-content/uploads/2016/09/10-ani-de-îngrijire-la-Lupeni.jpeg)
![](https://press-media.ro/wp-content/uploads/2016/09/10-ani-de-îngrijire-la-Lupeni.jpeg)
Related Articles
Asociere pentru şoseaua de centură
Primăria municipiului Petroşani s-a asociat cu Consiliul Judeţean Hunedoara pentru modernizarea şoselei de centură. Dacă vremea va permite, lucrările vor începe anul acesta pentru prima porţiune a carosabilului. Share on: WhatsApp
7 persoane din județ s-au vindecat de coronavirus
În judeţul Hunedoara, la ora 12.00 situaţia era următoarea: Persoane aflate în izolare = 1153 din care ieşiţi din izolare = 106 Persoane aflate în carantină = 55 Persoane confirmate cu infecţie = 23 din care 7 declarate vindecate şi externate. Prefectura Hunedoara Share on: WhatsApp
Sute de vindecați de coronavirus în județ
INFORMARE – JUDEŢUL HUNEDOARA Informaţii centralizate de la începutul perioadei de monitorizare Actualizate la data de 12 mai 2020 Număr persoane vindecate: 439 Număr persoane ieşite din carantină: 832 Număr persoane aflate în carantină: 298 Număr persoane aflate în izolare: 154 Număr persoane ieşite din izolare: 7.405 Număr persoane confirmate: 568 Persoane decedate: 61 Structurile […]