Related Articles
Lupeni: Continuă lucrările la canalizare
Posted on Author office
Municipiul Lupeni este inclus într-un proiect al ApaServ Valea Jiului pentru reabilitarea și extindere rețelei de apă și canal. Încă se lucrează intens în cadrul acestui proiect. Pentru a nu întâmpina probleme, edilii s-au înțeles cu cei de la ApaServ Valea Jiuluiși firma constructoare, iar lucrările la rețelele de apă și canal au fost făcute […]